Vakanties voor kinderen met een verstandelijke beperking

Steun Stichting Roos

Doneer nu!

En maak met jouw bijdrage meedoen voor kinderen met een beperking mogelijk!

Doe mee, doneer en vergroot de leefwereld van mensen met een beperking. Met jouw donatie kunnen wij doorgaan met het organiseren van vakanties waarin kinderen in een groep erop uit gaan en ervaringen opdoen die thuis niet mogelijk zijn.

Maak je donatie over naar NL34 RABO 0134 9012 23 onder vermelding van je naam en emailadres.

Stichting Roos is een anbi, een algemeen nut beogende instelling. Giften aan een anbi kunt u aftrekken bij de belastingaangifte.

Doneer voor een Roos-belevenis

Maak jij nog zo’n moment mogelijk voor de kinderen van Roos? Doneer dan voor een Roos-belevenis. Zo draag je direct bij aan het geluk en welzijn van de kinderen en hun familie. Om een beetje een beeld te schetsen, wat wij met jouw donatie doen hebben we 3 punten neergezet:

  1. Een kind een onvergetelijke vakantiedag: knutselen, spelen, sporten en koken. Met eten en drinken en alle activiteiten. Je draagt € 89 bij.
  2. Een week vakantie voor een kind of jongere, waarin onze vrijwilligers beperkingen veranderen in mogelijkheden. Je draagt € 623,50 bij.
  3. Een eigen waar wij hartstikke blij mee zijn, van €1 tot aan €... , alles is welkom om de jaarlijkse vakantieweken voor onze Roos kinderen weer te kunnen organiseren.

Help mee! Maak één van de volgende bedragen over naar NL34 RABO 0134 9012 23.

  • € 89
  • € 623,50
  • € ...

Onder vermelding van je naam en e-mailadres.

Wij nemen dan natuurlijk contact met je op!

Wil je jouw Roos-belevenis zelf meemaken? Je bent van harte welkom als donateur om te komen kijken of zelfs mee te doen met de activiteiten. Sponsor je als bedrijf? Dan zorgen wij voor exposure op onze website, social media of in onze nieuwsbrief. Neem voor meer informatie contact met ons op via mail. Dankzij jouw bijdrage kunnen meer kinderen met een beperking meedoen!

 

Stichting Roos is een anbi, een algemeen nut beogende instelling. Giften aan een anbi kunt u aftrekken bij de belastingaangifte.

Nieuws

Vrijwilligers gezocht zomer 2025!

Heb jij een weekje over in de zomer.. om met een fantastische doelgroep op pad te gaan? Wij zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers!

Lees meer...

Aanmelden vakantieweken 2025!

De weken voor de zomer van 2025 zijn bekend! Meld je snel aan, de plekjes vullen zich snel! VOL=VOL

Klik gauw verder..

Lees meer...